דגם GPU
AMD Radeon RX 7600
Radeon RX 7600 הוא דגם GPU מבית AMD, המבוסס על ארכיטקטורת RDNA 3. זיכרון וידאו: 8 GB GDDR6.
ב-1440p ללא מעקב אחר קרניים, ביצועי המשחקים הממוצעים הם 38.3 FPS. דגם GPU זה מחזיק במיקום 47 מבין 59 הדגמים בדירוג ביצועי המשחקים, עם ציון מדד ביצועי המשחקים של 10.6 מתוך 100. נכון ל-נובמבר 2026, דירוג התמורה שלו לכסף הוא מיקום 2 בין 33 הדגמים, עם ציון מדד מחיר-ביצועים של 98.2 מתוך 100, המחושב באמצעות מחירים של כרטיסים גרפיים חדשים לגמרי בשווקים הנבחרים. (ציון המחיר-ביצועים חושב באמצעות המחיר של ≈ 853 ILS עבור הכרטיס הגרפי XFX Speedster SWFT210 AMD Radeon RX 7600 Core Edition.)
ב-1440p עם מעקב אחר קרניים, ביצועי המשחקים הממוצעים הם 24.3 FPS. דגם GPU זה מחזיק במיקום 46 מבין 50 הדגמים בדירוג ביצועי המשחקים, עם ציון מדד ביצועי המשחקים של 6.6 מתוך 100. נכון ל-נובמבר 2026, דירוג התמורה שלו לכסף הוא מיקום 5 בין 31 הדגמים, עם ציון מדד מחיר-ביצועים של 87.7 מתוך 100, המחושב באמצעות מחירים של כרטיסים גרפיים חדשים לגמרי בשווקים הנבחרים. (ציון המחיר-ביצועים חושב באמצעות המחיר של ≈ 853 ILS עבור הכרטיס הגרפי XFX Speedster SWFT210 AMD Radeon RX 7600 Core Edition.)
ב-1440p ללא מעקב אחר קרניים, ביצועי המשחקים הממוצעים הם 38.3 FPS. דגם GPU זה מחזיק במיקום 47 מבין 59 הדגמים בדירוג ביצועי המשחקים, עם ציון מדד ביצועי המשחקים של 10.6 מתוך 100. נכון ל-נובמבר 2026, דירוג התמורה שלו לכסף הוא מיקום 7 בין 31 הדגמים, עם ציון מדד מחיר-ביצועים של 55.7 מתוך 100, המחושב באמצעות מחירים של כרטיסים גרפיים יד שנייה בשווקים הנבחרים. (ציון המחיר-ביצועים חושב באמצעות המחיר של ≈ 942 ILS עבור הכרטיס הגרפי ASRock AMD Radeon RX 7600 Challenger OC.)
ב-1440p עם מעקב אחר קרניים, ביצועי המשחקים הממוצעים הם 24.3 FPS. דגם GPU זה מחזיק במיקום 46 מבין 50 הדגמים בדירוג ביצועי המשחקים, עם ציון מדד ביצועי המשחקים של 6.6 מתוך 100. נכון ל-נובמבר 2026, דירוג התמורה שלו לכסף הוא מיקום 15 בין 30 הדגמים, עם ציון מדד מחיר-ביצועים של 48.3 מתוך 100, המחושב באמצעות מחירים של כרטיסים גרפיים יד שנייה בשווקים הנבחרים. (ציון המחיר-ביצועים חושב באמצעות המחיר של ≈ 942 ILS עבור הכרטיס הגרפי ASRock AMD Radeon RX 7600 Challenger OC.)
מפרט דגם הייחוס
- תדר בסיס: 1,720 MHz
- תדר Boost: 2,655 MHz
התדרים ודרישות אספקת החשמל עשויים להשתנות בין גרסאות של יצרנים שונים.
השווה מחירים, מפרטים וביצועים עם דגמי GPU אחרים.
מבצעים זמינים - חדשים או משומשים
שווקים נבחרים
השוו עוד כמה דגמים:
- Intel Arc B570 מ־ ≈ 853 ILS מהיר יותר ב-2% מחיר דומה
- Intel Arc A750 מ־ ≈ 800 ILS איטי יותר ב-7% זול יותר ב-6%
1440p · ללא RT · חדש
השוואה עם Radeon RX 7600
· ≈ 853 ILS · 38 FPS
המחירים עשויים להשתנות; בדקו את המחיר העדכני אצל הקמעונאי. דף זה כולל קישורי שותפים. קמעונאים עשויים לשלם ל-PCPartVS עמלה כאשר אתם קונים דרכם, ללא עלות נוספת עבורכם. למידע נוסף
היכן להשוות מחירים
המחירים, FPS ליחידת מטבע והתמורה למחיר מבוססים על המדינות שבחרתם.
ביצועים ותמורה למחיר
FPS ממוצע ותמורה למחיר בכל רזולוציה.
1080p
Full HD- FPS ממוצע
- 56.4 45 מתוך 61
- FPS / 1000₪
- 66.08 1 מתוך 33
- ביצועים
- 20.3 / 100 45 מתוך 61
- תמורה למחיר
- 100 / 100 1 מתוך 33
1440p
Quad HD- FPS ממוצע
- 38.3 47 מתוך 59
- FPS / 1000₪
- 44.85 2 מתוך 33
- ביצועים
- 10.6 / 100 47 מתוך 59
- תמורה למחיר
- 98.2 / 100 2 מתוך 33
4K
Ultra HD- FPS ממוצע
- 18.7 51 מתוך 57
- FPS / 1000₪
- 21.87 3 מתוך 32
- ביצועים
- 7.9 / 100 51 מתוך 57
- תמורה למחיר
- 89.6 / 100 3 מתוך 32
1080p
Full HD- FPS ממוצע
- 34.2 50 מתוך 55
- FPS / 1000₪
- 40.11 3 מתוך 32
- ביצועים
- 9.3 / 100 50 מתוך 55
- תמורה למחיר
- 89.6 / 100 3 מתוך 32
1440p
Quad HD- FPS ממוצע
- 24.3 46 מתוך 50
- FPS / 1000₪
- 28.47 5 מתוך 31
- ביצועים
- 6.6 / 100 46 מתוך 50
- תמורה למחיר
- 87.7 / 100 5 מתוך 31
4K
Ultra HD- FPS ממוצע
- 9.6 47 מתוך 49
- FPS / 1000₪
- 11.25 14 מתוך 31
- ביצועים
- 6.9 / 100 47 מתוך 49
- תמורה למחיר
- 61.5 / 100 14 מתוך 31
איך לקרוא מדדים ודירוגים
ביצועים / 100 — ציון ביצועים במשחקים. הציונים מנורמלים מ-1 עד 100 בין דגמי GPU עם נתוני בדיקה באותה רזולוציה ומצב; 100 הוא הביצוע הגבוה ביותר. הוספת דגמים להשוואה או הסרתם ממנה אינה משנה את הסולם.
FPS ממוצע — הערכה של קצב הפריימים הממוצע במערך הבדיקות לרזולוציה ולמצב שנבחרו. התוצאה במשחק מסוים עשויה להשתנות. הנתונים חלים על דגם ה-GPU ועל כל כרטיסי המסך המבוססים עליו.
תמורה למחיר / 100 — היחס בין הביצועים המקוריים למחיר, מנורמל מ-1 עד 100. כולל דגמים עם מחירים ונתוני בדיקה בשווקים ובמצב שנבחרו. ציון 100 מציין את הביצועים הטובים ביותר תמורת הכסף.
FPS / 1000₪ — FPS ממוצע ÷ מחיר במטבע שנבחר × הסכום שמופיע בתווית. המחיר נקבע לפי המצב שנבחר. ערך גבוה יותר טוב יותר. למשל, 60 FPS במחיר 3,000 במטבע שנבחר נותנים 20 FPS לכל 1,000.
פסים — בכרטיסי המדדים, הביצועים והתמורה למחיר משתמשים בסולם 0–100. עבור FPS ממוצע ו-FPS תמורת הכסף, פס מלא מייצג את הערך הגבוה ביותר בין כל הדגמים עם נתונים באותה רזולוציה ומצב. מדדים המבוססים על מחיר תלויים גם במצב שנבחר. למשל, 20 FPS כאשר המקסימום הוא 100 FPS ממלאים 20% מהפס.
מיקום — המיקום בין כל דגמי ה-GPU עם נתונים למדד זה, לרבות דגמים שלא נוספו להשוואה. ל-FPS ממוצע, לביצועים ולמדדי התמורה למחיר יכולים להיות דירוגים ומספרי משתתפים שונים. כרטיסי מסך המבוססים על אותו דגם GPU אינם מוסיפים משתתפים לדירוג.
השוואת דגמי GPU
כרטיס המסך הנוכחי שלכם ועד שלושה דגמי GPU נוספים.
לא ניתן לטעון. יש לחפש או לבחור שוב את הדגם.
- RX 76008 GB נוכחי · ≈ 853 ILS
- RTX 509032 GB ≈ 22,708 ILS
הוספת דגם GPU להשוואה
נבחרו ארבעה דגמים. יש להסיר אחד כדי להוסיף אחר.
FPS ממוצע
קצב פריימים ממוצע במצב הבדיקה שנבחר.
1080pFull HD
1440pQuad HD
4KUltra HD
סולם משותף: 0–198.6. ההבדלים הם ביחס לכרטיס הנוכחי.
FPS / 1000₪
FPS ממוצע לסכום המצוין במטבע שנבחר.
1080pFull HD
1440pQuad HD
4KUltra HD
סולם משותף: 0–66.08. ההבדלים הם ביחס לכרטיס הנוכחי.
מפרט
מידע כללי
- יצרן ה-GPU
- AMD
- דגם GPU
- RX 7600
- ארכיטקטורת GPU
- RDNA 3
- תהליך ייצור
- 6 nm
- שטח שבב ה-GPU
- 204 mm²
יחידות עיבוד ותדרים
- תדר בסיס
- 1,720 MHz
- תדר Boost
- 2,655 MHz
זיכרון גרפי
- קיבולת זיכרון וידאו
- 8 GB
- סוג זיכרון וידאו
- GDDR6
- רוחב אפיק זיכרון וידאו
- 128 bit
- תדר זיכרון
- 2,250 MHz
- רוחב פס של זיכרון וידאו
- 288 GB/s
בחרו את כרטיס המסך שלכם
מחירים, מידות ותדרי Boost של כרטיסי מסך עם GPU זה.
אין כרטיסי מסך התואמים לבחירה זו.
חלופות לרזולוציה שלכם
השוו את קצב הפריימים והמחיר לבחירה הנוכחית.
RX 9070 16 GB
FPS תמורת הכסף: -19.2%
RX 9070 GRE 12 GB
FPS תמורת הכסף: -19.5%
RX 9060 XT 8 GB
FPS תמורת הכסף: -20.1%
RTX 5060 Ti 8 GB
FPS תמורת הכסף: -21.6%
RTX 5060 8 GB
FPS תמורת הכסף: -23.7%
RX 9070 XT 16 GB
FPS תמורת הכסף: -25.7%
Arc A750 8 GB
FPS תמורת הכסף: -12.3%
Arc B570 10 GB
FPS תמורת הכסף: +1.5%
RX 9070 16 GB
FPS תמורת הכסף: -12.9%
RX 9070 GRE 12 GB
FPS תמורת הכסף: -14.6%
RX 9060 XT 8 GB
FPS תמורת הכסף: -18.5%
RTX 5060 Ti 8 GB
FPS תמורת הכסף: -18.5%
RX 9070 XT 16 GB
FPS תמורת הכסף: -18.7%
Arc A750 8 GB
FPS תמורת הכסף: -1.3%
Arc A750 8 GB
FPS תמורת הכסף: +9.3%
Arc B570 10 GB
FPS תמורת הכסף: +9.1%
RX 9070 16 GB
FPS תמורת הכסף: -1.3%
RX 9070 GRE 12 GB
FPS תמורת הכסף: -5.4%
RX 9070 XT 16 GB
FPS תמורת הכסף: -7.4%
RX 7800 XT 16 GB
FPS תמורת הכסף: -13.6%
Arc A750 8 GB
FPS תמורת הכסף: +9.3%
Arc A750 8 GB
FPS תמורת הכסף: +9.7%
Arc B570 10 GB
FPS תמורת הכסף: +8.1%
RX 9070 16 GB
FPS תמורת הכסף: -1.6%
RX 9070 GRE 12 GB
FPS תמורת הכסף: -2.4%
RX 9060 XT 8 GB
FPS תמורת הכסף: -4.3%
RTX 5060 8 GB
FPS תמורת הכסף: -5.9%
Arc A750 8 GB
FPS תמורת הכסף: +9.7%
Arc B570 10 GB
FPS תמורת הכסף: +11.3%
Arc A750 8 GB
FPS תמורת הכסף: +10.1%
RX 9070 16 GB
FPS תמורת הכסף: +2.4%
RX 9070 GRE 12 GB
FPS תמורת הכסף: +2.1%
RX 9070 XT 16 GB
FPS תמורת הכסף: -5%
RX 9060 XT 8 GB
FPS תמורת הכסף: -6.2%
Arc A750 8 GB
FPS תמורת הכסף: +10.1%
RX 9070 16 GB
FPS תמורת הכסף: +43.3%
RX 9070 GRE 12 GB
FPS תמורת הכסף: +34.9%
RX 9070 XT 16 GB
FPS תמורת הכסף: +34.7%
Arc B570 10 GB
FPS תמורת הכסף: +27.1%
RX 9060 XT 16 GB
FPS תמורת הכסף: +15.5%
RX 7800 XT 16 GB
FPS תמורת הכסף: +14.5%
לא נמצאו חלופות